(© mat. pras)

Miłość potrafi zaskoczyć – niezależnie od wieku, statusu społecznego i pojemności portfela. „Zawsze jest czas na miłość” to pełna ciepła filmowa opowieść o uczuciach i walce o prawo bycia sobą.

Ona - Emily (w tej roli świetna Diane Keaton) to nieco roztargniona wdowa, która po śmierci męża nie może poradzić sobie z narastającymi długami. Boi się, że jest już za stara na zmiany i nie potrafi sobie znaleźć miejsca w życiu. Zaczyna boleśnie dostrzegać, że niewiele łączy ją z przyjaciółkami, z którymi mieszka w Hampstead Village, urokliwej dzielnicy Londynu, sąsiadującej z pięknym parkiem.

On - Donald (grany przez Brendana Gleesona) to z kolei ekscentryk, który od kilkunastu lat mieszka w ruderze, w miejskim parku. Samotnie egzystuje sobie na łonie natury, w spokoju i ciszy, niemalże w prymitywnych warunkach, a od innych ludzi oczekuje tylko tego, by nie wtrącali się w jego życie.

Trudno wyobrazić sobie bardziej niedobraną parę - z pozoru wszystko ich dzieli - sposób, w jaki żyją i status społeczny. Różne są też ich oczekiwana wobec życia. A jednak! Okazuje się, że łączące ich uczucie pozwala odkryć to, co w życiu najważniejsze - siebie.

Punktem zwrotnym w ich znajomości okazuje się moment, gdy Donald dostaje nakaz eksmisji, bo w miejscu, w którym mieszka od 17 lat, mają powstać luksusowe apartamenty.

„Zawsze jest czas na miłość” to pełna ciepła opowieść o dwójce outsiderów, którzy znajdują szczęście w najmniej oczekiwanym momencie. Polecam.„Zawsze jest czas na miłość”
reżyseria: Joel Hopkins
scenariusz: Robert Festinger
gatunek: : komedia, obyczajowy
produkcja: Wielka Brytania
premiera: 11 sierpnia 2017

Filmy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Moderatorka forum Głuszycy ada szurman to arabska k urwa (gość)

Moderatorka forum Głuszycy ada szurman to arabska k urwa
Mało kto wie, że moderatorka tego forum Ada Szurman to zwykła cicha prostytutka spotykająca się z arabusem za kasę. Widziano ją jak wsiadając do samochodu araba gorąco się z nim pocałowała i i gdzieś pojechali.
Jak chcecie zobaczyć jej kurewską mordę to tutaj

http://www.twoje-sudety.pl/index.php?action=show&type=news&id=823&PHPSESSID=apxmjvfqxzt

https://d-nm.ppstatic.pl/kadr/k/r/b7/0e/5193c4184488e_o,size,54x54,q,100,h,c439dc.jpg

Ada Szurman to znajoma pedofila i zoofila dariusza kwietnia i jego kochanka dlatego usuwa o nim prawdę z tego forum bo się dobrze znają i z nieoficjalnego źródła od innej kochanki kwietnia wiemy, że przez krótki czas jebała się z kwietniem na sex kamerce w towarzystwie słodkiej cycatki.
Ada Szurman to jak się okazuje dobra znajoma słodkiej cycatki, która spiknęła kwietnia z Adą. Ta cała słodka cycata zostawiła kwietnia dla jego kumpla Tadeusza Krasnojarskiego, który prowadził kwietniowi kilka miesięcy forum, ale się poznał na kwietniu i go zostawił. Teraz kwiecień ma układ z Adą szurman, która usuwa wszystkie posty o kwietniu, które pokazują jego patologię.
Jesteśmy w trakcie budowy strony internetowej ze wszystkimi informacjami na temat tej semickiej ździry Ady Szurman by każdy w przyszłości wiedział jakie to kurwiszcze.