turniej golfowy turniej golfowy

turniej golfowy (© arch. Polskapress / zdj. ilustracyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Na polu golfowym Sand Valley w Pasłęku, odbył się jeden z niewielu turniejów międzynarodowych się w Polsce „Heikki Kovalainen Open”, połączony z akcją charytatywną.

W zmaganiach uczestniczyło blisko 100 zawodników. Do Pasłęka przyjechali nie tylko golfiści z całej Polski, ale również ze Szwecji oraz Finlandii.

Turniej został zwieńczony aukcją charytatywną na rzecz wychowanków lokalnego domu dziecka w Marwicy. W tym roku dzięki życzliwości licytujących udało się zebrać 50 tysięcy złotych.

Tegoroczna edycja rywalizacji została wzbogacona o konkurs Putt-in-one, w którym nagrodą była 7 dniowa wycieczka na wyspę Mauritius. Współorganizatorem wydarzenia jest były kierowca Formuły 1 - Heikki Kovalainen. Zwycięzcą w kategorii Strokeplay brutto został Hujanen Seppo.

Wyniki:
Stableford netto Ladies:

1. Lyubinskaya Anna
2. Brandt Wiesława
3. Stankiewicz Justyna

Stableford netto Men 0-18 HCP:
1. Pełka Mariusz
2. Ścisk Michał
3. Olofsson Jonas

Stableford netto Men 18.1-36 HCP:
1. Gringmann Krzysztof
2. Kęcik Mirosław
3. Ciecióra Marek

źródło: warmia.mazury.pl

Więcej o sporcie na stronie: Sport z warmińsko-mazurskiego

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!